Gaspari Nutrition AminoMax 8000 350 tablety

  31,30 €

  Podávať 4 tablety, 88 porcií. Odporúčame 4 tablety pred tréningom (cvičenie) a 4 tablety po tréningu.
  Značka: Gaspari Nutrition
  MADE IN USA
  aminomax 8000 Gaspari

  Množstvo
  Vypredané

  Gaspari Aminomax 8000 je súčasťou aminokyselín je doplnok v najvyššej kvalite obohatený o taurín a leucín, ktorý obsahuje aminokyseliny komplex v najvyššej kvalite pre profesionálnych športovcov, kulturistov, športovcov bojových umení a bojových umení. Aminokyselina živín lacnejšie vytvorená na hydrolyzát srvátkového proteínu, ktorý zaisťuje zosilnenie svalovej hmoty, väčšiu pevnosť a svalovej sily a rýchlejšiu regeneráciu. Každá porcia obsahuje 8 gramov aminokyselín! Najlepšie aminokyselín pre rast svalovej hmoty.
  Výkon Super Výška. Určený pre pokročilých športovcov a kulturistov. 91% hydrolyzuje srvátky ďalej zlepšiť proteín leucínom a taurínu. Podporuje nárast veľkosti, sily a vytrvalosti. 8 gramov aminokyselín v jednej porcii.
  Aplikovaná proteínové molekuly (di-tri- a jednotlivé aminokyseliny) sú veľmi dobre absorbované v tele a rýchlo dodané do svalov.
  L-leucín, je jednou z aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA), a je považovaný za najúčinnejší aminokyselina BCAA ktorý účinne zabraňuje strate svalovej hmoty. Preto nie je divu, že L-leucín je tak populárne medzi profesionálnymi kulturistami. L-leucín, podporuje hojenie kostí, kože a svalového tkaniva po zranení a je často odporúčaný pre rekonvalescenciu a / alebo po operácii.
  L - Taurín je najhojnejšia aminokyselina v tele. To je dôležitá zložka žlčové kyseliny je nevyhnutný pre väzbu tukov a vitamínov rozpustných v tukoch. L-taurín pomáhať pri riadne fungovanie myokardu, udržanie stability a reguluje bunkovú membránu mozgových buniek. L-Taurín môže tiež zvýšiť účinok inzulínu, zlepšuje Koncentrácia glukózy tolerancie a zvýšiť antioxidanty, čo je dôležité pre zvýšenie svalovej hmoty. Uvedomte si, že každý tréning cvičenie znižuje svalovú taurín, že je preto veľmi dôležité doplnenie s amino Gaspari Nutrition Amino Max 8000 Administration4 tablety 4 tablety pred tréningom a po tréningu.

  Nutričné hodnoty:
  AminoMax Blend 8000

  hodnota Power32 kcal
  proteín8 g
  AminoMax 8000 Blend: 8276 mg
  taurín2750 mg
  kreatín monohydrát2750 mg
  Srvátková bielkovina koncentrujú2750 mg
  kazeínové micely9 mg
  Srvátkový proteínový hydrolyzát1 mg
  glutamín4 mg
  BCAA12 mg


  Forum, diskusia a názory rubricareview očakávať.

  13293407

  Reviews (0)