Kaged Muscle Amino Synergy 30 serv + Caffeine

32,61 €

Brand Kaged Muscle
MADE IN USA

Amino Synergy KagedMuscle 30 serv

Arome
Množstvo
Vypredané

Nová generácia aminokyselín podporu svalov Muscle Amino Synergy Kaged 30 serv
EAA kvasného pôvodu a vegánov
podporuje zdravé svalové
podporuje svalové bielkoviny Syntéza
prírodná aróma podľa chuti úžasné
amino Synergy 30 Kaged služby z sval je jedným z najzaujímavejších vývoj kulturistika oblasť vedy. Keď budete tlačiť svoje telo na maximum každý deň, si zaslúži najvyššej kvality aminokyselín, ktoré získate kŕmiť svoje úsilie a to je presne to, čo dostanete s najnovšími inováciami od Muscle Kaged. Amino Synergy je moderný formula esenciálnych aminokyselín (EAA), sa v podstate v celom spektre, ktorý poskytuje fermentované EAA a vegánov príjemný.
Amino Muscle Synergy Kaged
Preto je potreba aminokyseliny
Aminokyseliny, ktoré sú stavebnými kameňmi proteínov sú proteíny v najčistejšej forme. sú proteíny, ktoré predstavuje 20% nášho tela. Proteín hrá kľúčovú úlohu v mnohých biologických procesoch, ktoré tvoria základné prvky svalov a bunkových membrán a sú nevyhnutné pre metabolizmus.
Sintezarea získavajú amino kyselín tela (neesenciálne aminokyseliny), alebo tým, že je (aminokyselín) požitím v potravinách, nápojoch a doplnkov. Vaše telo nemôže robiť esenciálne aminokyseliny - musí byť získané z potravín a doplnkov. Preto je tak dôležité, že športovcov a kulturistov konzumovať vysokej kvality aminokyselina zdrojov, ako sú amino Synergy.
Nie všetky aminokyseliny sú rovnaké!
Pravdou je, že nie všetky aminokyseliny sú stvorení sebe rovní, Kaged Muscle sa zaväzuje poskytovať kvalitné produkty a nie sú podporované vedou, ktoré pomáhajú jednotlivcom viesť zdravý životný štýl a vždy dať kvalitu pred ziskom. Formulovanie vyšší štandard a ponúka športovcom len čistá kvalitné produkty a vysoko efektívny. S ohľadom na tento záväzok ku kvalite, Muscle Kaged tím navrhla vytvoriť formulácie aminokyselín začiatok, ktoré pomôžu, aby vaše postavu na vyššiu úroveň.
muscle Kaged
na vedúcu pevnosť techniky kvasného priemyslu na báze Kaged sval je schopný poskytnúť aminokyseliny a rastlinné kvalitné fermentované. V skutočnosti je to spôsob, ktorý je kritický rozlišujúcim medzi väčšinou aminokyselinami popredných produktov a najnovšie generácie Amino Synergy vzorca.
CeAmino Synergy
Vegan
prírodná aróma
žiadne umelé farbivá
Lepok
chutí úžasné
aminokyseliny esenciálne ULTRA PREMIUM
Matrix AjiPure MP9 z amino synergia je určený pre všetkých deväť esenciálnych aminokyselín: L-leucín, L-lyzín, L-valín, L-izoleucín, L-treonín, L-fenylalanín, L-metionín, L histidín a L-tryptofán. Táto aminokyselina pomáha syntézu bielkovín podpora maticové S cieľom podporiť zdravé svaly a zároveň podporiť svoje fyzické ciele.
Ako functioneazaAmino Synergy produkt z Muscle Kaged podporovaný Kris Gethin
Servis + Kofeín amino Synergy 30 je formulovaný s matricou obohatené leucín EAA. MP9 podporuje mTOR signálne dráhy a syntézu proteínov. MTOR, cicavcov cieľ rapamycínu, alebo to je hlavný regulátor syntézy proteínov. Táto cesta kontroly signalizačné silné anabolické a katabolické kostrové svalstvo, regulujúci svalovej hypertrofie (rast) a stratou svalovej hmoty (rozpad). Amino Synergy ponúka kombináciu EAA miest obohateného leucín k rozpadu pomoc v boji proti svalovej a syntéze bielkovín nosné, takže môžete začať s cieľom maximalizovať výsledky, ktoré tvrdo pracovať v telocvični a na ihrisku.
Amino Synergy 30 serv
Zlepšuje syntézu proteínov.
Amino Synergy je moderný formula, určený pre akýkoľvek šport, ktorý sa snaží podporovať a udržiavať zdravé syntézu svalových bielkovín. Okrem MP matice 9 aminokyselín inovatívne úplne nové spektrum, toto poskytuje silný vzorec tiež 500 mg prášku kokosovej vody.

Táto čistá formula neobsahuje žiadne umelé príchute a farby, využíva exkluzívnu kombináciu surovín a najmodernejšie technológie, univerzálne, vynikajúcej chuti, ktorú môžete použiť kedykoľvek počas dňa.

Rovnako ako všetky Kaged Muscle, kvality, čistoty a zloženie je zaručená 100%. Viete, že dostanete to najlepšie z Kaged svalu.
Nutričné hodnoty:

30 porcií + Kofeín
porcie 1 g cupa6.2
celkovej porcií 30
kalórií 30
celkovej carbodydrati 2 gramy
všetok cukor 0,5 g
AJIPURE MP9 EAA MATRIX 3 gramy
L-leucín, L-lyzín acetát, L-valín L-izoleucín, L-treonín
L-fenylalanín, L-metionín L-histidín, L-tryptofán
Kokosová voda Powder 500 mg
PurCaf Organic Kofeín 124 mg
100903

Špecifické referencie

ean13
852253007929

Reviews (0)

Related products