Kaged Muscle In Kaged BCAA 20 dávka
  • Kaged Muscle In Kaged BCAA 20 dávka

Kaged Muscle In Kaged BCAA 20 dávka

33,65 €

Pohár 16,6 g, 20 porcie, BCAA 2: 1: 1, 5 g, 3 g L-citrulínu, Carnosyn 1,6g
Výrobca: Kaged Muscle
vyrobené v USA
Muscle V Kaged BCAA Kaged 20 serv

Arome
Množstvo
Vypredané

Vyrobený vo výrobnom zariadení so správnou výrobnou praxou v Idaho USA doplnení KAGED MUSCLE patrí citrulínu , karnitín, kreatín a celý rad ďalších produktov. Pozornosť tímu smerovala okamžite Kaged aminokyselín s rozvetveným reťazcom.
IN-KAGED výživu a prísad :
pohárik má 10 kalórií (2 g sacharidov) a 5 g leucínu, izoleucínu a valínu fermentované v pomere 2: 1: 1.
Ďalšie Matrix je čerpadlo ENDURA 3 gramy citrulín, 1,6 g beta-alanínu (CarnoSyn) a pol gram prášku kokosová voda.
Potom sú Neuro-energie matice z 1 g taurínu, a-polovica gram L-tyrozínu a 124 mg kofeínu zo zelených kávových zŕn.
Existujú aj ďalšie rôzne látky: kyselina citrónová, aróma, prírodná aróma, výťažky z koreňa farby repy, morskej soli, oxid kremičitý a kremičitan vápenatý (protispekavé činidlo), stevia (prírodné sladidlo), sukralóza (umelé sladidlá), a slnečnice lecitín (pre amestecabilitate).
Stojí za to zdôrazniť, že žiadna sója a žiadne umelé príchute ani farby, ale stále obsahuje sukralózu.
Kaged bite-Kaged Intra-Workout
Výhody a účinnosť:
BCAA Apis samy súvisia s zvyšovanie retencie svalov, sústredenie a vytrvalosť pri tréningu. Prečo sú kvasené? Zdá sa, že to môže zlepšiť rozpustenie BCAA a môže viesť k menšiemu počtu malých peptidov, ktoré niektorí ľudia sa obávajú, že môže generovať imunitnú odozvu, pokiaľ sú konzumované.
- Citrulín je takisto významný, a to nielen preto, že sa fermentuje. Citrulínu súvisí s obehovým zdravie a možno aj k zvýšeniu sily a skúsenosti, priemerná BCAA citrulínu obsahuje iba jeden gram but-KAGED má tri gramy. Teraz, štúdie ukazujú, že väčšina prínosov s šiestimi gramov, ale to je stále jedným z najúčinnejších dávkach citrulínu to InKaged BCAA.
- Beta-alanín môže zlepšiť a vytrvalosť, a niektoré z nich sa viažu hypertrofiu, aj keď to môže byť preto, že ľudia, ktorí sa majú tendenciu absorbovať viac opakovaní, ako inak.
- Prášok voda kokosový olej je zdrojom draslíka a horčíka, a zatiaľ čo 500 mg poskytuje menej ako 1% z RDI je minerálna, to je ešte asi polovica množstva, ktoré nájdete v pohári Gatorade.
Najlepšie tipy:
Výživa poháňaný intra-cvičenie.
Potom tam ENDURA-PUMP MATRIX. Kofeín, ktoré poskytujú energiu - je tu väčšie množstvo kofeínu, ktoré nájdete v 1,5 šálky kávy. To, čo je v pohode, je to, že obsahuje tiež gram taurínu, ktorá pomáha zlepšiť krvný obeh a fyzickú zdatnosť.
A konečne, tyrozín je tiež stimulant. Štúdie naznačujú, že môže pomôcť telu vyrovnať so stresom a zlepšenie znalostí a sústredenia.
Nutričné zloženie:
Muscle V Kaged BCAA Kaged 20 SERV faktov


Pokyny:
Zmiešajte 500 ml vody do šálky a konzumovať v priebehu cvičenia, v priebehu celého dňa alebo v dňoch pracovného pokoja.

100236
2019-06-12

Špecifické referencie

ean13
094393450627

Reviews (0)

Related products