Kevin Levrone Anabolic ISO Whey 2 kg
  • Kevin Levrone Anabolic ISO Whey 2 kg

Kevin Levrone Anabolic ISO Whey 2 kg

59,00 €

Značka Kevin Levrone

Vyrobené v EÚ

Arome
Množstvo
Vypredané

Kevin Levrone Anabolic ISO Whey predstavuje revolúciu v spôsobe formulovania srvátkového proteínu. Produkt Kevin Levrone Anabolic ISO Whey, ktorý je odvodený výlučne od srvátkového izolátu, ponúka bezkonkurenčnú čistotu 85 g bielkovín na 100 gramov produktu. Tento bohatý proteín plus anabolický rast vysoko biologicky dostupných aminokyselín dáva vznik fyziologickému prostrediu pre vážny rast.

Anabolická ISO srvátka viac ako receptúra, ktorá spĺňa iba odporúčanú dennú dávku kvalitného proteínu, bola naplnená druhou a treťou najvyhľadávanejšou zlúčeninou pre rast svalov: 3 000 mg monohydrátu kreatínu a 500 mg kyseliny D-asparágovej. Táto výkonná kombinácia predstavuje na dnešnom nasýtenom trhu bezkonkurenčný míľnik vzorcov srvátkových bielkovín. Kreatín monohydrát z Anabolic ISO Whey pracuje na regenerácii ATP pri stimulácii syntézy bielkovín, čo vám umožní dosiahnuť väčší rast svalov za kratší čas. Kyselina D-asparágová zvyšuje prirodzenú hladinu mužských hormónov, aby sa maximalizovali anabolické účinky.

Potom som pridal ďalších 1 000 mg taurínu, ktorý pomáha zlepšovať prietok krvi a stabilizovať hladinu cukru v krvi, čo je nevyhnutné pre zahájenie hormonálnych povodní.

Kreatín monohydrát , ktorý je jedným z najpopulárnejších doplnkov výživy pre športovcov na celom svete, s vedecky dokázanými účinkami.

Extrakt z pískavice lekárskej je rastlinný extrakt, ktorý zvyšuje anabolický stav tela. Feniklové steroidné saponíny sú prekurzormi syntézy hormónov s anabolickým účinkom, navyše zvyšujú retenciu dusíka v systéme, čím stimulujú syntézu bielkovín.

taurínje nebielkovinová aminokyselina sírová, ktorá sa často vyskytuje v živočíšnych tkanivách. Taurín sa distribuuje hlavne v kostrovom svalstve, srdci, mozgu a sietnici. Taurín sa môže syntetizovať počas vnútorných premien v tele z cysteínu a metionínu, ale jeho postrádateľný pôvod nezodpovedá požiadavkám tela na aminokyseliny. Musí sa teda získavať prostredníctvom stravy. Taurín má veľa fyziologických funkcií. Reguluje koncentráciu vápnika v tele. Taurín je neurotransmiter a neuromodulátor a je zodpovedný za osmoreguláciu. Podieľa sa tiež na tvorbe žlčových kyselín a moduluje priebeh zápalovej reakcie. Taurín má antioxidačné vlastnosti tým, že chráni svalové bunky pred škodlivými účinkami voľných radikálov, ku ktorým dochádza po vysoko intenzívnom a dlhodobom aeróbnom cvičení. Táto aminokyselina tiež stimuluje transport aktívnych prvkov do svalov. Má tiež antioxidačné vlastnosti, chráni svaly pred účinkami voľných radikálov, tj. Oxidačného stresu, ku ktorému dochádza po vysokej intenzite a dlhodobom fyzickom úsilí.

Kyselina D-asparágová DAA je aminokyselina, ktorá je na rozdiel od aminokyselín tvoriacich bielkoviny vo forme D a nie v L. Prirodzene, bielkovinové aminokyseliny existujú vo forme L, ale v dôsledku premeny v tele sa môže transformovať do tvaru D. DAA si získala popularitu ako aminokyselina, ktorá ovplyvňuje prirodzenú produkciu mužských hormónov a ako taká sa nachádza v anabolických produktoch.

ISO Whey Anabolic formula je vynikajúci anabolický srvátkový proteínový komplex pre vysoko výkonných športovcov.

Srvátkový proteín izoluje WPI, tj. Časť srvátkového proteínu podrobeného mikro a ultrafiltrácii, ktorá umožňuje dosiahnuť najvyšší stupeň koncentrácie proteínu v produkte (viac ako 90%). Má najvyšší obsah aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA, ktorý je najmenej 25 g na 100 g. Okrem toho neobsahuje sacharidy a tuky. Srvátkový izolát, podobne ako srvátkový hydrolyzát, je frakcia, ktorú by ste mali konzumovať okamžite po prebudení alebo ihneď po tréningu kvôli svojej rýchlej vstrebateľnosti. Obidve frakcie, WPI a WPH, sa navzájom dopĺňajú, pričom absorpčný čas a najvyššia biologická dostupnosť srvátkového aminogramu majú zásadný význam. Vďaka rýchlej vstrebateľnosti WPI a účinku sa izolát srvátky môže v tele premeniť na glykogén stratený pri intenzívnom tréningu,

Odporúčané podávanie: Používajte 1 alebo 2 porcie denne, 1 30 g dávku zmiešajte s 300 ml vody alebo odstredeného mlieka pred tréningom alebo ihneď po tréningu.

Nutričné ​​informácie:

Nutričná hodnota 100 g 30 g
Energie 1 600 kJ / 377 kcal 478 kJ / 113 kcal
tuky 2,8 g 0,8 g
z toho nasýtené 1,6 g 0,5 g
sacharidy 3,0 g 0,9 g
z toho cukry 2,9 g 0,9 g
bielkoviny 85 g 25,5 g
Soľ 0,45 g 0,14 g
Kreatín monohydrát 10 000 mg 3 000 mg
z toho kreatín 8400 mg 2520 mg
taurín 8400 mg 2520 mg
Kyselina D-asparágová 3333 mg 1 000 mg
Profil aminokyselín 667 mg 500 mg
L-leucín 10,1 g
L-izoleucín 7,5 g
L-valín 6,4 g
Kyselina asparágová 1,4 g
Kyselina L-glutámová 19,5 g
L-serín 4,9 g
Glycín 1,1 g
L-histidín 1 g
L-arginín 1,5 g
L-treonín 7,3 g
L-alanín 5 g
L-prolín 5,7 g
L-tyrozín 1.9
L-metionín 1,7 g
cystín 2 g
L-fenylalanín 2,4 g
L-lyzín 9,3 g
L-tryptofán 1,3 g101422
2019-06-12

Špecifické referencie

ean13
5902610937934
Nový produkt

Reviews (0)

Related products