Nitro Tech 4lb 1.81 Kg Naturally Flavoured | MuscleTech

49,30 €

Pohár 45 g, približne 41 diely, 6,8 g BCAA, 3 g kreatín monohydrát.
MADE IN USA
Značka: MuscleTech

Arome
Množstvo
Vypredané

Predstavuje nový produkt MuscleTech Nitro-Tech Performance Series 4lb Prirodzene Ochutené 1.81kg Tento inovatívny zloženie s prírodným arómou, neobsahuje žiadne umelé sladidlá alebo umelé farbivá. Rovnako ako pôvodné NITRO-TECH rady Performance, každá porcia tohto vzorca čistého ponúka všetko, čo chcete pre zvýšenie pevnosti a zlepšenie zotavenie: 30 gramov prémie srvátkové bielkoviny, 6,8 g BCAA (3,3 g leucín) , 3 g monohydrátu kreatínu, a 5 g glutamínu prekurzora.
Na rozdiel od konkurenčných produktov, Nitro-Tech prirodzene Ochutené je spracovaná za studena a mikrofilter pre menej tuku, sacharidy, laktózu a iné nečistoty. V kombinácii s novým zloženie s prirodzenou chuť, to je najčistejšie nitro-TECH.
Nitro-Tech je názov nie je. 1 pri plnení proteínu, proteín je nadradený vzorec MuscleTech čistý. Vysoko kvalitné bielkoviny pochádza hlavne zo srvátky a izolovaných peptidov, dvaja z najčistejšej podobe k dispozícii. Táto výkonná kombinácia je o 70% kreatín / srvátkový proteín, ako je obvyklé. Teraz je rovnako skvelý vzorec je k dispozícii v novej rady prírodnej, bez umelých aróm a bez umelých farbív.
Filtračné technológie viacfázové
Každá porcia Nitro-Tech Prirodzene Ochutené obsahuje 30 g bielkovín, peptidy najmä z izolovanej srvátkovej bielkoviny a srvátku. Majú niekoľko výhod oproti iným formám proteínu.
Po prvé, to rýchlo sa vstrebáva a s najvyššou biologickou hodnotou, môže vaše telo ľahko vstrebať aminokyseliny v proteínu, ktorý má budovať svaly vážne pôsobivý.
Tým NitroTech Performance Samozrejme Ochutené ideálnu voľbu ako post-tréningu proteín a zapáliť syntézu svalových bielkovín kedykoľvek v priebehu dňa.
Prirodzene NitroTech srvátkový proteín Ochutené sa filtruje za použitia viacstupňového filtračnej technológie pre nízkym obsahom tuku, laktózy a nečistôt lacnejšie ako iné zdroje bielkovín. Okrem toho, že je vyrobený v súlade so štandardmi cGMP, ako je požadované pre všetky doplnky stravy s cieľom zabezpečiť kvalitu a integritu.
Prirodzene Ochutené NitroTech starostlivo vypracovaný odborníkmi v jednej z najvýznamnejších domov na svete chutí bez použitia umelých farbív a sladidiel. Či už budete piť po cvičení alebo ju použiť k začať svoj deň, sme presvedčení, že sa vám bude páčiť vynikajúcu chuť, ktorú poskytuje NitroTech prirodzene Aromatizované!
Nutričné hodnoty:

Veľkosť porcie: 1 šálka 45g
kalórií 150
Kalórií z tuku 25
celkového tuku 2,5 g 4%
nasýtený tuk 1,5 g 8%
cholesterol 80 mg 27%
celkovej sacharidy 3 g 1%
vláknina 1 g 2%
cukry 2 g
proteín 30 g 60%
vápnik 165 mg 17%
železo 8 mg 4%
sodík 230 mg 10%
Nitro-Amino Matrix
L-leucín 3,3 g
L-izoleucín 1,8 g
L-valín 1,7 g
kreatín monohydrát 3 g

100453
2019-06-12

Špecifické referencie

ean13
631656712612

Reviews (0)

Related products