Sport Defenition Peanut Butter Smooth 1 kg

  13,04 €
  Hladký arašidové maslo
  Arome
  Množstvo
  Vypredané

  DEFINÍCIE ŠPORTOVÉ arašidové maslo To je dôvod, Hladký - 1000G je vysoko kvalitný arašidové maslo, arašidová vztiahnuté na 100%, ktoré sú vystavené mechanickému mletie na požadovanú hladkú štruktúrou. Každá porcia poskytuje pevnú dávku zdravé tuky, rastlinné bielkoviny (cca 30%) a minerálne látky, bez správnu funkciu a funkciu celého tela by nebolo možné. Ďalšou výhodou je nízky glykemický index každej časti. Arašidy sú dobrým zdrojom vitamínov a minerálnych látok:
  - vitamíny skupiny B (ktoré sa podieľajú na energetické procesy prebiehajúce v tele, zistiť metabolizmus právo bielkovín, sacharidov a lipidov) - horčíka (pomáha udržiavať rovnováhu elektrolytov, určiť normálny priebeh metabolizmu, propagáciu riadne fungovanie nervového systému, a sval)
  - zinok (veľmi dôležité minerálna látka, ktorá má vplyv s viacerými aspektov, ktoré prispievajú k syntéze DNA, sa podieľa na bunkové delenie časti v energetickom metabolizme tela, prispievať k vytváraniu správneho proteín a pomôcky udržiavať úrodnosť a reprodukčné funkcie).
  - Mangán (chráni bunky pred oxidačným stresom, podporuje normálny tkaniva sa podieľa na metabolizme).
  100686
  2019-06-12

  Reviews (0)