Arnold Iron Mass 4.54 kg
  • Arnold Iron Mass 4.54 kg
  • Arnold Iron Mass 4.54 kg

Arnold Iron Mass 4.54 kg

64,96 €
Brand MusclePharm
MADE IN USA
iron Mass
Arome
Množstvo
Vypredané

Arnold Schwarzenegger spolupracuje s vedcami na MusclePharm a spoločne vytvorili revolučný priberanie na váhe, arnold Séria Iron Mass Gain robiť Pate kategórii. Stimulovať rýchly rast svalov (a to bez podpory rozvoja tuku), to znamená ako kalórií a presnú distribúciu živín k vytváraniu svalov budovaniu prostredia, že potreby športovcov.
Používa zavádzacieho systému hmoty v 5 stupňoch, moderné technológie sa skladá z proteínov, komplexné sacharidy elitnej tuk zdravým prísady výkon okraj a vyváženú zmes tráviace - plus s nízkym obsahom cukru a chuť vynikajúce!
Mass revolučný systém dodávok v piatich krokoch, sú:
Elite komplexných sacharidov Matrix poskytuje rýchlejšiu obnovu a budovanie svalovej hmoty.
Technológia sval plazmatické bielkoviny: 40 g ponúka výkonnú kombináciu hydrolyzovaného hovädzieho proteínu a laktoferín. Vysoký výkon zdravý tuk: tuk, ktoré obsahujú zmes zdravých (EFA), MCT a nasýtených mastných kyselín, ktoré sú nevyhnutné. Vyšší výkon a objem vďaka kreatínu a BCAA dusičnany, ktoré pomôže zvýšiť silu, veľkosť a silu svalov. Pro-Digest Blend: je špeciálna zmes vlákniny podporuje trávenie pridá bielkovín, sacharidov a tukov. Muscle technológia plazmatické bielkoviny ponúka proteín kombinácia kože a hydrolyzovaný hovädzí proteín laktoferín. Technológia plazmatických proteínov v krvi (MPPT) je kombinácia hydrolyzovaných proteínov z hovädzieho a laktoferín, určený pre elitnej športovcov. Konzumovať túto zmes ako zdroj bielkovín, budete mať rýchle zisky vo svale, ktorý vám pomôže účinnejšie absorbovať aminokyseliny a zvýšiť rovnováhu dusíka. Žehliacu dosku bol formulovaný na podporu recyklovania amínov spôsobmi budovanie chrbtové svaly podporovať retenciu dusíka a podporiť rast a výkon svalov.
Nutričné ​​informácie:
iron Mass
100058
2019-06-12

Špecifické referencie

ean13
696859261862

Reviews (0)

Related products