• Novinka
Vitargo Pure 2 kg
  • Vitargo Pure 2 kg

Vitargo Pure 2 kg

28,00 €

Značka Vitargo

Arome
Množstvo
Vypredané

Vitargo Pure je patentovaný vzorec sacharidov, ktorý vášmu telu dodá extra energiu, ktorú potrebuje počas a po tréningu.

Či už ste vytrvalostný športovec, ktorý hľadá viac energie, alebo kulturista, ktorý chce rýchlo doplniť zásoby glykogénu a dosiahnuť glykemický vrchol pre zvýšenú syntézu bielkovín a nárast svalov, Vitargo Pure je pre vás, rovnako ako pre tisíce elitných športovcov vrátane powerlifterov. , súťažných kulturistov a olympijských medailistov.

Výhody Vitargo Pure 2kg:

Uhľohydrát s vysokou molekulovou hmotnosťou

70% doplnenie zásob glykogénu

Nespôsobuje gastrointestinálne problémy

Rýchlejšie trávenie o 80 %

Žiadny pocit nafukovania

Výkon predĺžený o 30 %

Vitargo, klinicky testované v Karonlinskom inštitúte v Štokholme, je považované za jeden z najlepších sacharidov pre športovcov. Jeho molekulárna štruktúra je väčšia ako tá, ktorá sa nachádza vo väčšine uhľohydrátov, čo mu umožňuje rýchlejšie prejsť tráviacim systémom a vstrebávať sa do krvi, takže vaše telo môže rýchlejšie prijať extra príval energie, čím sa zlepší výkon a urýchli sa regenerácia.

Vitargo Pure ponúka čisté sacharidy Vitargo bez aditív a prakticky nulové množstvo cukrov, nula tukov a bielkovín. Vitargo sa dodáva vo vhodnom prášku, takže si do proteínového nápoja alebo šejku môžete pridať toľko, koľko potrebujete, v závislosti od toho, koľko chcete uhľohydrátov naložiť.

Vitargo sa preto odporúča pre všetky typy športovcov. Či už sa pripravujete na profesionálnu súťaž alebo tvrdo trénujete v posilňovni, Vitargo vám poskytne výhodu, ktorú potrebujete, aby ste sa dostali na vrchol.

Dávkovanie: 1 porcia 72g prášku na cca 600-800 ml vody.

Upozornenie: Nepoužívať osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy!

Nutričné ​​informácie:

Vitargo Pure 2 kg

Veľkosť porcie 1 porcia 72 g

Výživové informácie
Energia
1150 kj
Energia
270 kalórií
tukov
0 g
z toho nasýtené
0 g
SACHARIDOVÉ
66 g
z toho cukry
0 g
z toho škrob
65,5 g
bielkoviny
0 g
Soľ
0 g

Ďalšie zložky: VITARGO, jačmenný škrob (Vitargo), glukonát draselný, glycerolfosfát horečnatý, fosfáty, kyselina citrónová, citrát trisodný, sladidlá (acesulfám K a sukralóza)

102142

Špecifické referencie

ean13
7330814001003
Nový produkt

Reviews (0)

Related products