Gaspari Nutrition AminoMax 8000 350 tablety
  • Gaspari Nutrition AminoMax 8000 350 tablety
  • Gaspari Nutrition AminoMax 8000 350 tablety

Gaspari Nutrition AminoMax 8000 350 tablety

31,30 €

Podávať 4 tablety, 88 porcií. Odporúčame 4 tablety pred tréningom (cvičenie) a 4 tablety po tréningu.
Značka: Gaspari Nutrition
MADE IN USA
aminomax 8000 Gaspari

Množstvo
Vypredané

Gaspari Aminomax 8000 je súčasťou aminokyselín je doplnok v najvyššej kvalite obohatený o taurín a leucín, ktorý obsahuje aminokyseliny komplex v najvyššej kvalite pre profesionálnych športovcov, kulturistov, športovcov bojových umení a bojových umení. Aminokyselina živín lacnejšie vytvorená na hydrolyzát srvátkového proteínu, ktorý zaisťuje zosilnenie svalovej hmoty, väčšiu pevnosť a svalovej sily a rýchlejšiu regeneráciu. Každá porcia obsahuje 8 gramov aminokyselín! Najlepšie aminokyselín pre rast svalovej hmoty.
Výkon Super Výška. Určený pre pokročilých športovcov a kulturistov. 91% hydrolyzuje srvátky ďalej zlepšiť proteín leucínom a taurínu. Podporuje nárast veľkosti, sily a vytrvalosti. 8 gramov aminokyselín v jednej porcii.
Aplikovaná proteínové molekuly (di-tri- a jednotlivé aminokyseliny) sú veľmi dobre absorbované v tele a rýchlo dodané do svalov.
L-leucín, je jednou z aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA), a je považovaný za najúčinnejší aminokyselina BCAA ktorý účinne zabraňuje strate svalovej hmoty. Preto nie je divu, že L-leucín je tak populárne medzi profesionálnymi kulturistami. L-leucín, podporuje hojenie kostí, kože a svalového tkaniva po zranení a je často odporúčaný pre rekonvalescenciu a / alebo po operácii.
L - Taurín je najhojnejšia aminokyselina v tele. To je dôležitá zložka žlčové kyseliny je nevyhnutný pre väzbu tukov a vitamínov rozpustných v tukoch. L-taurín pomáhať pri riadne fungovanie myokardu, udržanie stability a reguluje bunkovú membránu mozgových buniek. L-Taurín môže tiež zvýšiť účinok inzulínu, zlepšuje Koncentrácia glukózy tolerancie a zvýšiť antioxidanty, čo je dôležité pre zvýšenie svalovej hmoty. Uvedomte si, že každý tréning cvičenie znižuje svalovú taurín, že je preto veľmi dôležité doplnenie s amino Gaspari Nutrition Amino Max 8000 Administration4 tablety 4 tablety pred tréningom a po tréningu.

Nutričné hodnoty:
AminoMax Blend 8000

hodnota Power 32 kcal
proteín 8 g
AminoMax 8000 Blend: 8276 mg
taurín 2750 mg
kreatín monohydrát 2750 mg
Srvátková bielkovina koncentrujú 2750 mg
kazeínové micely 9 mg
Srvátkový proteínový hydrolyzát 1 mg
glutamín 4 mg
BCAA 12 mg


Forum, diskusia a názory rubricareview očakávať.

13293407

Reviews (0)

Related products