Dorian Yates Pre-Workout Shot M6Teen Liquid 60 ml
  • Dorian Yates Pre-Workout Shot M6Teen Liquid 60 ml
  • Dorian Yates Pre-Workout Shot M6Teen Liquid 60 ml

Dorian Yates Pre-Workout Shot M6Teen Liquid 60 ml

1,70 €

Značka: Dorian Yates

MADE IN EU

Arome
Množstvo
Vypredané

Dorian Yates Liquid Pre-Workout 60 ml Shot M6Teen

Energia bez ncetare, osviežujúca chuť, skutočná sila!

Kvapalné Shot M6Teen odpáliť rýchly nárast sily a vytrvalosti po celom tele, s použitím dávky beta-alanínu dominantné a taurín. Bitka Blend zvyšuje hladinu energie, poskytuje tiež dávku kofeínu pre mentálne koncentrácie bezkonkurenčná. Okrem toho M6teen Shot prichádza s komplexnou alebo ťažkým vitamínu B.

Beta-alanín 5000 mg pre predĺžené odporu

Taurín 1000 mg pre väčšiu svalovú čerpacie bunky a zvlhčovačov

350 mg kofeínu pre duševné zameranie

Ako to funguje

Beta-alanín je beta-aminokyseliny, ktoré môžu byť nájdené v vitamínu B5. Ukázalo sa, že Beta-alanín je výrazný nárast svalovej karnozínu. Vývoj vyšších úrovní karnosin, svalové tkanivo chránená pred oxidáciou. Tak, beta-alanín zvyšuje výkon tým, že zvyšuje svalovú silu.

Taurín má schopnosť zvýšiť prietok krvi v celom tele. Tiež Taurín sa používa ako antioxidant pre telo k udržaniu svalovej hmoty pri vysokej intenzite cvičenia. V súvislosti s tým, že môžu byť použité ako protizápalové.

Kofeín je centrálny nervový systém povzbudzujúci prostriedok používa najviac energeticky booster na svete. Kofeín pôsobí ako stimul pre akcie a poznávacie procesy môžu prejsť v ľudskom tele. Zlepšuje koncentráciu, zaostrenie, koordinácie pohybov a reakčné doby všeobecne. Bolo tiež preukázané, že kofeín zvyšuje športový výkon pre vytrvalostné športy.

Vitamín B3 alebo Niacín je vitamín, ktorý pomáha transformáciu a asimiláciu potravín, živín a ďalších aminokyselín na energiu pre vaše telo. Táto energia boost vám pomôže prekonať svoje limity a vs vám umožní dať všetky vás počas tréningu. Vitamín B3 tiež pomáha znižovať hladinu cholesterolu, zvyšujú funkciu mozgu a kože a zlepšenie pohyblivosti kĺbov.

Vitamín B6 je potrebný pre telo fungovať správne, je dobré pre spôsob výroby cukru, tuku a bielkovín, čo je pre ľudí, ktorí chcú pridať svalovej hmoty veľmi dôležité. Vitamín B6 je tiež používaný telo pomáhať rozvoju mozgu, nervov a kože.

Vitamín B12 je videný ako nevyhnutný vitamín, pretože pomáha bojovať stratu pamäti, zníženie starnutie a poskytuje intenzitu nálady zvýšením energie, koncentrácie a celkovej mentálne funkcie. Vitamín B12 bolo preukázané, že ďalšiu pomoc imunitný systém tým, že sa znižuje riziko upchatia tepien.

použitia:

Jeden výstrel 30 minút pred tréningom 60 ml.

Nutričné ​​informácie:

za obsah 60 ml
vitamín B6 2,7 mg
vitamín B12 32g
Bitka Blend Beta-alanín, taurín, kofeín, vitamín B3 6,12 g
101114
2019-06-12

Špecifické referencie

ean13
5949106123440

Reviews (0)

Related products