Gaspari Nutrition Plasmajet 80 kapsule
  • Gaspari Nutrition Plasmajet 80 kapsule

Gaspari Nutrition Plasmajet 80 kapsule

34,96 €

Podávať 4 kapsule / deň. 20. porcií celkom
Výrobca: Gaspari Nutrition
Vyrobené v USA
Gaspari výžive PlasmaJet názory cena čiapka 80 recenzií

Množstvo
Vypredané

PlasmaJet je ďaleko pred ostatné stimulov oxidu Nitrix na súčasnom trhu. Rich Gaspari priniesol túto kategóriu produktov oxid dusnatý na úplne novú úroveň. Rich Gaspari vytvoril nový prístup, aby intenzívne vazodilatáciu a plazmový lúč je zameraný na arginasový enzýmu, ktorý zastavuje oxidu dusnatého fakt. Tieto jedinečné ingrediencie pomáhajú v boji s čerpacou straty, takže sa môžete skutočne použiť pre anabolické dôvodov.
Tieto zlúčeniny rýchle uvoľnenie umožní, že telo okamžite maximalizovať Nitrix produkciu oxidu. Počas niekoľkých minút po tréningu, uvidíte, že žily napučiavať vo veľkosti a začať kŕmiť svoje svaly s anaboliká aj po prvej dávke. Plazmový lúč bude stimulovať oxid dusnatý, zvyšuje svalové anabolické látky, bude udržiavať vysokú úroveň oxidov dusíka o viac ako tréning.
ATP diela stimuluje vazodilatáciu pre zvýšenie endogénnu syntézu oxidu Nitrix svalov a zlepšuje dodávku kyslíka, glukózy a životne dôležitých živín pre svaly, aby okamžite zvýšiť anabolizmus. To vám umožní zažiť masívne čerpanie požadovaného. Klinické štúdie ukazujú, že iba malé množstvo ATP v krvi môže spôsobiť zvýšenie 8% z krvných ciev a zvýšenie prietoku krvi o 17% celkovo.
Výhody ATP:
ATP stimuluje tvorbu glykogénu v kostrovom svale
ATP zvyšuje vazodilatácia
tok ATP maresteabsorbtia kyslíka a vstrebávania L-arginín
ATP zvyšuje biologickú dostupnosť kľúčových živín
odporúčaná dávka:
Podanie 4 kapslí 30-45 minút pred tréningom. Ale pre Plasma Jet je neuveriteľne anabolický, to by nemalo trvať dlhšie ako 5 krát týždenne.
Gaspari výžive PlasmaJet názory Ceny Rumunsko

232994

Reviews (0)

Related products