Muscletech Cell Tech Hyper Build 30 dávka 485 gramov
  • Muscletech Cell Tech Hyper Build 30 dávka 485 gramov

Muscletech Cell Tech Hyper Build 30 dávka 485 gramov

30,00 €

Pohár 16 g, 30 porcií, BCAA Matrix L-leucín 4 g, 1 g L-valín, L-izoleucín 1 g, 1 g L-glutamín, taurín 1 g.
Výrobca: MuscleTech
vyrobené v USA
MuscleTech Cell Tech Hyper Build 30 serv

Arome
Množstvo
Vypredané

MuscleTech prekvapuje, znovu pridať svoje rady športových doplnkov nový po tréningu kreatín vzorec je TechHyper Zostaviť bunku a je ideálna kombinácia aminokyselín s rozvetveným reťazcom, ktoré urýchľuje budovanie svalov a zotavenie. Post-cvičenie doplnky používané sú dnes veľmi populárne, pretože mnoho športovcov a kulturistov hľadajú zlepšenie svalovej dať obnovenie.
Vzorec tejto novej verzii, je bez cukru, na rozdiel od predchádzajúceho prevedenie, čo je viac univerzálna a môže byť použitý ako v objeme a definície. Okrem toho, že je špeciálne navrhnutý pre zlepšenie syntézu ATP, kreatín saturácie svalovej hmoty a horké pri zvýšení pevnosti. Z tohto dôvodu sa používa mnoho športovcov a kulturistov, aby zabezpečili operformanta lepšie bez negatívnych dopadov na telesnú obmedzenia výkonu.
Jedným z cieľov kreatínových doplnkov dať svojmu telu zvýšenú dostupnosť ATP, ktorá je nevyhnutná pre zvýšenie odolnosti rýchlejšie. Okrem toho, HCL kreatín alebo kreatín-hydrochlorid sa dostáva do krvi medzi 10 a 20 minútami pri užívaní pred cvičením.
silné stránky:
Zvýšenie svalovej anabolizmus a tým syntézu proteínov.
Stimuluje obnovu a svalovej opravy.
Zvýšená retencia dusíka.
Je spojencom v rozvoji sily a odporu.
Zloženie Hyper Zostavenie Cell Tech 30 zaria
Každá z týchto častí je asi 16 g, za vzniku 30 kalórií, 45 mg sodíka, 18 mg draslíka, rôzne BCAA (BCAA); 4 g leucínu a 1 g valínu, izoleucínu a glutamínu. To tiež poskytuje štyri gramy kreatín monohydrátu a 1 g kreatínu HCL. Okrem iných zložiek, ako je taurín, umelé príchute, kyseliny citrónovej a kokosových odvodených zložiek. Chlorid sodný a fosforečnan draselný sú zahrnuté v zmesi elektrolytov.
Tento nový vzorec platí 3 v 1, navrhnutý MuscleTech. Kombinácia kreatínu, ktorý je zodpovedný za zlepšenie pevnosti a zvýšenie svalovej hmoty, zvýšenie svalovej kreatín rezervy, aminokyseliny s rozvetveným reťazcom je nevyhnutné pre konštrukciu akaricídny funkciu svalov a zotavenie. Táto správa obsahuje 5 gramov kreatínu a 6 gramov BCAA v trochu neobvyklom pomere 4: 1: 1
Využitie:
Je to naozaj veľmi univerzálny doplnok, pretože to môže byť prijaté v rôznych denných dobách, či dokonca pred cvičením, pri cvičení a po cvičení. Okrem toho Cell Tech Hyper Build možno použiť kedykoľvek počas dňa obnoviť sval.

100333
2019-06-12

Špecifické referencie

ean13
631656710106

Reviews (0)

Related products