Outlift Concentrate 30 dávka

26,09 €

Pohár 6,2 g, celkový gate 30.
Výrobca: Nutrex Research
MADE IN USA
Koncentrát Outlift 30 serv

Arome
Množstvo
Vypredané

30 Outlift služba je zabalený koncentráty v malej veľkosti 6,2 g na porciu. V roku 2014, Nutrex Research rozhodla zaujať postoj s odpaľovacie OUTLIFT vyplnený pre-klinický výcvik, ktorý bol pravým opakom v porovnaní s formulou koncentrovaných školenia. Následne OUTLIFT Amped bola zahájená pre tých, ktorí hľadajú klinických zložiek dávok a extrémne úrovne energetickej stimulujúce. Dnes Nutrex si kladie za cieľ poskytnúť zameral hodný názvu OUTLIFT, ktorá poskytuje skutočný zosilňovač výkonu plne dávkovať pomocou dusičnanu NO3-T techniky.

Outlift 30 serv koncentrát obsahuje:
bitartrát cholínu 1,5 mg
Štúdie naznačujú, že dvojvínanu Cholín je základná živina, ktorá zvyšuje hladinu acetylcholínu, duševnej energie a kognitívne spracovanie, pričom bude podporovať silu a športový výkon. Acetylcholín podporu zdravého svalstva kontrakčnej silu, ktorá je v priebehu tréningu veľmi dôležitý.

N-acetyl-L-tyrozín 750 mg
Výskum ukázal, že táto aminokyselina udržať zvýšenú motiváciu, bdelosť a mentálnu koncentráciu. To je známe ako stimulant pohybu, zvýšenie energie pri fyzickej námahe a umožňuje jednoducho dosiahnuť svoj špičkový výkon.

Dusičnan sodný (NO 3-T as) 500 mg
Dusičnan sodný je výsledkom kombinácie kyseliny dusičnej s bázou sodíka, ako je hydroxid sodný, uhličitan sodný alebo hydrogénuhličitan sodný. Sodný je dobre známe, minerálne a elektrolytov v tele, ktorá pomáha udržať hladinu vlhkosti a svalové kontrakcie. Dusičnan, dusičnan sodný, je asi 73%, čo znamená, že v dávke 1 g dusičnanu sodného spotrebovaný 730 mg a 270 mg dusitanu sodného, nitrátovej pomerne veľkú dávku také zlúčeniny, pre silné!

Kaff2 citrát 50,2% (aktívne) 400 mg
Concentrated OUTLIFT obsahuje dve liečivé zdroje kofeínu, citrusov a kofeínu Kaff2 bezvodého. Kofeín citrát je ideálny stimulom pre tých, ktorí chcú zvýšiť energiu tak rýchlo, ako je to možné, pretože to vyzerá, že zvyšujú hladinu kofeínu v krvi rýchlejšie ako ostatné zdroje kofeínu.

Anhydro KOFEÍN 200mg
Kofeín je jedným z najviac dobre preskúmané prísad k zlepšeniu výkonnosti. Doplnenie s kofeínom okamžite zvýšiť vyťaženie a svalovú silu, duševnú bdelosť a náladu, pomôže stratiť tuk a pomôže vám školení pri vyššej intenzite.

Betaín dusičnanov (NO 3-T as) 300 mg
Dusičnan je kombinácia betaínu a bezvodného betaínu kyseliny dusičnej. Betaín (trimetylglycín) sa nachádza v červenej repy (ako dusičnanov), a je tiež metabolit cholínu. Tí, ktorí poznajú Nutrex Outlift Stim-Free svedkami silu tejto mocnej ergogenic rúk. V tele, betaín pôsobí ako donor metylu, ktorý pomáha odstrániť škodlivé zlúčeniny, ako je homocysteín alebo S-adenozylmetionínu, so zlúčeninou, ktorá zvyšuje produkciu kreatínu. Podobne ako kreatín, betainové funguje ako Osmolyty, ktorý podporuje bunkové hladiny hydratácie. Betaín bola preukázaná v mnohých štúdiách k zvýšeniu sily a vytrvalosti športovcov vyškolené na cvičenie, ako je bench press, vertikálne skok a izometrickej sily.

rauwolscin 1,5 mg
Rauwolscin je antagonistom alfa-receptora, ktoré môžu blokovať pôsobenie receptora zodpovedného za zastavenie odbúravanie tukov. Jesť skôr, než vlak dovolí telu, aby odbúravanie tukov za bod, ktorý by mal správne vypnúť, čo pomáha podporovať energiu a vytrvalosť.
Nutričné hodnoty:

Veľkosť porcie: 6,1 g (cca 1 odmerka)
Porcií v balení 30
sodík 240 mg 10%
cholín bitartrát 1,5 g *
N-acetyl-L-tyrozín 750 mg *
Dusičnan sodný (NO 3 I-T) 500 mg *
Kaff2 citrát 50,2% (čím sa získa 200 mg kofeínu) 400 mg *
Betaín Dusičnan (NO 3 I-T) 300 mg *
kofeín bezvodý 200 mg *
rauwolscin 2 mg *

100797
2019-06-12

Špecifické referencie

ean13
857839006860

Reviews (0)

Related products