Universal Nutrition Animal Pump Pro 20 porcií

  32,00 €

  Značka: Universal Nutrition

  MADE IN USA

  Arome
  Množstvo
  Vypredané

  Formula Universal Pump Animal Pre navrhol John Jewett IFBB Pr synergiu prísad používať účinnú dávku s cieľom maximalizovať čerpanie výkonu a zamerania v telocvični. Vytvorili sme Animal Pump Pre bude tiež zadarmo stimulom pre tých citlivé na kofeín, ale napriek tomu chcete všetok výkon, regeneráciu a koncentráciu výhod predchádzajúceho tréningu. Pozrite sa na zložiek, ktoré bude trvať váš tréning na novú úroveň:

  Blend Volumizing a čerpanie:

  Citrulín malát : je aminokyselina a účinnejšiemu prostriedok pre zvýšenie L-arginín v sére, než aby L-arginín seba, čo výrazne zvyšuje hladiny oxidu dusnatého NO. Zlepšením prekrvenie svalov práce, môže citrulínu znižovať únavu, zvýšenie pracovnej schopnosti a silu.

  Nitrosigina: zlúčenina patentovaný pozostávajúce z arginínu kremičitanu inositol prepojené. Nitrosigina môže zvýšiť produkciu oxidu dusnatého o 5 krát účinnejšie ako arginín môže znížiť markery poškodenia svalov v tréningu a svalovej metabolického produktu môže byť odstránený. Kremík, súčasť Nitrosiginei ukázala zvýšenie pevnosti a pružnosti arteriálnej steny, čo vedie k zvýšeniu prietoku krvi a kardiovaskulárne zdravie.

  Hydromax : patentovaný vysoko koncentrovanej forme z glycerolu, ktoré môžu zvýšiť odolnosť v priebehu cvičenia zabraňuje zníženie rezistencie. Vysoko osmotický a zvýšiť celkový objem vodných presýtená svalových buniek, propagáciu čerpacieho inflačné bunky. Tým sa zlepší svalovú plnosť a prekrvenie. Glycerol môže tiež hrať úlohu v termoreguláciu pri vysokých teplotách.

  Kreatín monohydrát : osvedčená ergogenic pomoc silu výskum preukázal tréning. Kreatín je zdrojom fosfátu pre produkciu ATP, zlepšenie vytrvalosti, sily a štíhle hmoty zisky. Tiež, osmoticky aktívna zlúčenina so schopnosťou čerpať vodu do svalu, zvyšuje podľa poradia čerpací účinok napučanie buniek.

  Energia a ostrenie Blend :

  Alfa-GPC : schopnosť prekročiť bariéru medzi krvou a mozgom a poskytujú cholín, ktoré môže podporovať tvorbu acetylcholínu. Acetylcholín je neurotransmiter zapojený do funkcie neurónov a svalovej kontrakcie. Zvyšovaním hladiny acetylcholínu je zlepšenie koncentrácie, kognitívne funkcie a schopnosť produkovať svalové kontrakcie silnejšie.

  Huperzine : acetilcolinestersaza inhibítor. Jedná sa o cholinergné zlúčenina, ktorá zabraňuje degradácii acetylcholínu v mozgu. Zabránením odbúravania acetylcholínu, Huperzine A môže zvýšiť motiváciu, koncentráciu a osobitnú úlohu.

  L-tyrozín: aminokyselina používa pre výrobu noradrenalínu a dopamínu. L-tyrozín, poskytujúcich surovinu pre tieto katecholamíny, čo má pozitívny vplyv na prevenciu úbytku kognitívnych funkcií v priebehu akútneho stresu, rovnako ako to, čo je skúsený počas tréningu.

  elektrolyty:

  Morská soľ: chlorid sodný, zásadné súčasťou pre hydratáciu športovcov. Sodík je hlavný elektrolyt v extracelulárnej tekutine a hrá hlavnú úlohu pri trávení, kognitívnych funkcií a svalové kontrakcie. Dokonca 2% strata tekutín môže spôsobiť zníženie výkonu cvičenia, takže hydratácia je jedným z kľúčov k najlepším možným tréningu.

  Nutričné ​​informácie:

  Veľkosť porcie:Dve šálky (19,01 g, 22 g)
  brána20
  kalórií15
  celkovej sacharidy4 g
  sodík170 mg
  draslík100 mg
  Thickening komplexné a čerpanie
  kreatín monohydrát5000 mg
  citrulín Malát4000 mg
  Glycerol 65% prášok (vo forme Hydromax)3000 mg
  Arginín kremičitan inositol stabilizovaný (ako nitrosigina)1500 mg
  Matrix energie a zameranie
  L-tyrozín2000 mg
  L-Alpha Glicerilfosforilcolina600 mg
  (Alfa GPC50% prášok
  Huperzine100MC
  (Z Huperzia serrata extrakt (plné tráva))
  elektrolyty400 mg
  morská soľ
  101197

  Reviews (0)