Universal Nutrition Animal Pump Pro 20 porcií

32,00 €

Značka: Universal Nutrition

MADE IN USA

Arome
Množstvo
Vypredané

Formula Universal Pump Animal Pre navrhol John Jewett IFBB Pr synergiu prísad používať účinnú dávku s cieľom maximalizovať čerpanie výkonu a zamerania v telocvični. Vytvorili sme Animal Pump Pre bude tiež zadarmo stimulom pre tých citlivé na kofeín, ale napriek tomu chcete všetok výkon, regeneráciu a koncentráciu výhod predchádzajúceho tréningu. Pozrite sa na zložiek, ktoré bude trvať váš tréning na novú úroveň:

Blend Volumizing a čerpanie:

Citrulín malát : je aminokyselina a účinnejšiemu prostriedok pre zvýšenie L-arginín v sére, než aby L-arginín seba, čo výrazne zvyšuje hladiny oxidu dusnatého NO. Zlepšením prekrvenie svalov práce, môže citrulínu znižovať únavu, zvýšenie pracovnej schopnosti a silu.

Nitrosigina: zlúčenina patentovaný pozostávajúce z arginínu kremičitanu inositol prepojené. Nitrosigina môže zvýšiť produkciu oxidu dusnatého o 5 krát účinnejšie ako arginín môže znížiť markery poškodenia svalov v tréningu a svalovej metabolického produktu môže byť odstránený. Kremík, súčasť Nitrosiginei ukázala zvýšenie pevnosti a pružnosti arteriálnej steny, čo vedie k zvýšeniu prietoku krvi a kardiovaskulárne zdravie.

Hydromax : patentovaný vysoko koncentrovanej forme z glycerolu, ktoré môžu zvýšiť odolnosť v priebehu cvičenia zabraňuje zníženie rezistencie. Vysoko osmotický a zvýšiť celkový objem vodných presýtená svalových buniek, propagáciu čerpacieho inflačné bunky. Tým sa zlepší svalovú plnosť a prekrvenie. Glycerol môže tiež hrať úlohu v termoreguláciu pri vysokých teplotách.

Kreatín monohydrát : osvedčená ergogenic pomoc silu výskum preukázal tréning. Kreatín je zdrojom fosfátu pre produkciu ATP, zlepšenie vytrvalosti, sily a štíhle hmoty zisky. Tiež, osmoticky aktívna zlúčenina so schopnosťou čerpať vodu do svalu, zvyšuje podľa poradia čerpací účinok napučanie buniek.

Energia a ostrenie Blend :

Alfa-GPC : schopnosť prekročiť bariéru medzi krvou a mozgom a poskytujú cholín, ktoré môže podporovať tvorbu acetylcholínu. Acetylcholín je neurotransmiter zapojený do funkcie neurónov a svalovej kontrakcie. Zvyšovaním hladiny acetylcholínu je zlepšenie koncentrácie, kognitívne funkcie a schopnosť produkovať svalové kontrakcie silnejšie.

Huperzine : acetilcolinestersaza inhibítor. Jedná sa o cholinergné zlúčenina, ktorá zabraňuje degradácii acetylcholínu v mozgu. Zabránením odbúravania acetylcholínu, Huperzine A môže zvýšiť motiváciu, koncentráciu a osobitnú úlohu.

L-tyrozín: aminokyselina používa pre výrobu noradrenalínu a dopamínu. L-tyrozín, poskytujúcich surovinu pre tieto katecholamíny, čo má pozitívny vplyv na prevenciu úbytku kognitívnych funkcií v priebehu akútneho stresu, rovnako ako to, čo je skúsený počas tréningu.

elektrolyty:

Morská soľ: chlorid sodný, zásadné súčasťou pre hydratáciu športovcov. Sodík je hlavný elektrolyt v extracelulárnej tekutine a hrá hlavnú úlohu pri trávení, kognitívnych funkcií a svalové kontrakcie. Dokonca 2% strata tekutín môže spôsobiť zníženie výkonu cvičenia, takže hydratácia je jedným z kľúčov k najlepším možným tréningu.

Nutričné ​​informácie:

Veľkosť porcie: Dve šálky (19,01 g, 22 g)
brána 20
kalórií 15
celkovej sacharidy 4 g
sodík 170 mg
draslík 100 mg
Thickening komplexné a čerpanie
kreatín monohydrát 5000 mg
citrulín Malát 4000 mg
Glycerol 65% prášok (vo forme Hydromax) 3000 mg
Arginín kremičitan inositol stabilizovaný (ako nitrosigina) 1500 mg
Matrix energie a zameranie
L-tyrozín 2000 mg
L-Alpha Glicerilfosforilcolina 600 mg
(Alfa GPC 50% prášok
Huperzine 100MC
(Z Huperzia serrata extrakt (plné tráva))
elektrolyty 400 mg
morská soľ
101197

Špecifické referencie

ean13
039442042071

Reviews (0)

Related products