USP Labs Jack3d 248 gramov 48 dávka
  • USP Labs Jack3d 248 gramov 48 dávka

USP Labs Jack3d 248 gramov 48 dávka

29,74 €

4,8 gramov Cup, ktorý slúži 45 - 48.
Značka: USP Labs
Made in USA
USP Labs Jack3d 248 g serv pohľady cena Rumunsko 48 recenzií

Arome
Množstvo
Vypredané

Jack3d je jedným z najznámejších Pre Workout, ktorý má jeden cieľ, pomôcť dominuje posilňovňu.
Zložky v Jack3d:
(! Monohydrát a bezvodý BioCREs) -Creatina
-L-citrulín
-Carnosyns Beta alanín je proprietárny verzia beta-amino kyseliny beta-alanín. Táto látka môže spôsobiť spálenie kože v niektorých užívateľov, ktoré zmiznú po niekoľkých minútach.
- Kofeín je obsiahnutý v 135 mg na jednu šálku. Preto je maximálna veľkosť slúžia dve šálky kofeínu je 270 mg.
Pinus pinaster, tiež známy ako borovica alebo morského terminálu, je pôvodom z oblasti Stredomoria.
Jack3d je k dispozícii v siedmich úžasných príchutí - ovocný punč, Melón, modrá malina, ananás, Dragonberry, ružovej limonády a New Mango Margarita!
Každá fľaštička je balená s 45 šálok. S maximom pomocníka slúžiace dve šálky (uistite sa, že začnete s 1 šálku a zvýšiť len vtedy, ak je to nutné), každý box bude poskytovať ohromnú hodnotu - najmä za to, že Jack3d je prijímaná len v tréningové dni ,
NÁVOD Anda POUŽITIE: Zmiešajte 1 šálka ultra-zahustí (5,5 g) s 120 ml studenej vody a konzumovať 30-45 minút pred tréningom odpor. Urobte to prvé tri použitie produktu. Od 4. k užívateľovi, ak je to potrebné, môže byť postupne zvyšuje s polčasom misky slúžiace (2,75 g), a to až do celkového počtu dvoch šálok plných. Jedzte aspoň 3,7 litra tekutiny denne u mužov a 2,7 litra tekutín denne pre ženy.
Varovanie: Nepoužívajte v kombinácii s kofeínom alebo stimulanty z iných zdrojov. Nepoužívajte pod extrémne vysokým teplotám. Nemiešajte s alkoholom. Tehotné a dojčiace ženy by nemali používať tento produkt. Tento produkt je určený na použitie len u zdravých dospelých vo veku 18 a viac rokov. Poraďte sa s lekárom pred použitím tohto výrobku, a to najmä ak užívate nejaké lieky na predpis alebo antikoncepčné lieky alebo ak máte nejaké základné podmienky, vrátane, ale bez obmedzenia na vysoký krvný tlak alebo nízky srdcovou arytmiou, mŕtvica, srdca, pečene, obličiek alebo ochorenie štítnej žľazy, kŕčové stavy, duševné ochorenia, diabetes, ťažkosti s močením v dôsledku zväčšenia prostaty alebo ak používate inhibítor monoaminooxidázy (MAOI), alebo akýkoľvek iný liek. Nepoužívajte, ak užívate lieky na erektilnej dysfunkcie. Neužívajte ďalšie dusičnan v podobe liekov alebo potravinových doplnkov s týmto produktom. Tento výrobok obsahuje kofeín a nemal by byť prijaté jednotlivci, ktorí chcú eliminovať túto látku zo svojho jedálnička. Prestať používať 2 týždne pred operáciou. Prestaňte používať a poraďte sa s lekárom, ak sa vyskytnú nežiaduce účinky tohto produktu. Neprekračujte odporúčané porciu. Udržujte mimo dosahu detí. Tento výrobok obsahuje kofeín a nemal by byť prijaté jednotlivci, ktorí chcú eliminovať túto látku zo svojho jedálnička. Prestať používať 2 týždne pred operáciou. Prestaňte používať a poraďte sa s lekárom, ak sa vyskytnú nežiaduce účinky tohto produktu. Neprekračujte odporúčané porciu. Udržujte mimo dosahu detí. Tento výrobok obsahuje kofeín a nemal by byť prijaté jednotlivci, ktorí chcú eliminovať túto látku zo svojho jedálnička. Prestať používať 2 týždne pred operáciou. Prestaňte používať a poraďte sa s lekárom, ak sa vyskytnú nežiaduce účinky tohto produktu. Neprekračujte odporúčané porciu. Udržujte mimo dosahu detí.

100752
2019-06-12

Špecifické referencie

ean13
7442913960959

Reviews (0)

Related products