Kaged Muscle Clean Burn 90 dávka 180 kapsule
  • Kaged Muscle Clean Burn 90 dávka 180 kapsule

Kaged Muscle Clean Burn 90 dávka 180 kapsule

35,22 €

Podávať 2 kapsule 90 porcie celkom L-karnitín tartrát 1,000 mg Carnipurs
značky: Kaged Muscle
Vyrobené v USA
Sval Kaged Čisté spaľovanie 90 krytky serv 180 názory Ceny Rumunsku recenzií

Množstvo
Vypredané

Spaľovanie tukov je zložitý proces s mnohými cestami. Účinný spaľovač tuku priblížiť tento proces po viac metabolických procesov, rovnako ako Kaged Muscat Čisté spaľovanie .
Trvá správnu kombináciu zložiek, ktoré spaľovať tuk. Čisté spaľovanie dodáva špeciálna zmes ingrediencií, ktoré pomáhajú chudnúť.
Čisté spaľovanie obsahuje:
- L-karnitín je nevyhnutný pre transport mastných kyselín s dlhým reťazcom v mitochondriálnej membráne pomôcť odbúravanie tukov a výrobu energie. Carnipure bol vyvinutý vo Švajčiarsku a je podporovaný mnohými štúdií.
- Capsimax Capsicum Extract vlastnosti premium, vysoko koncentrovaný paprika ovocie z účinných látok z červeného korenia. Niekoľko štúdií ukázalo, že capsaicinoids aktívna Capsimax pomáhajú riadiť chuť k jedlu, podporujú zdravý metabolizmus spáliť kalórie, zvýšiť energiu v tele a zníženie telesnej hmotnosti a telesného tuku.
- Zelený čaj môže pôsobiť na zníženie príjmu potravy a inhibíciu ukladanie tukov.
Distribútor Gymnema Sylvestre Extract cukru
Ako často ste sa zaoberal touto krízou popoludnie? Na poludnie, ste unavení, keď sa hladina cukru v krvi prirodzene z rovnováhy, energia sa cíti ako kanalizácie. Nivelulul hladina cukru v krvi môže klesnúť prirodzene, často neskoro popoludní, čo vyvolalo cukru chute.
Viac ako 2000 rokov, Gymnema sylvestre bola tradične používajú ako kľúčový závod pomáha udržiavať zdravú hladinu cukru v krvi, ktorá je už v zdravom rozsahu. India volal Gurmare, že ničiteľ cukru. Dôvodom je, že v dávnych dobách všimli, že potláča chuť cukru.
Nutričné hodnoty:

Chróm (ChromeMate) 134 mcg
CLEAN MATRIX štipendiá
L-karnitín tartrát (Carnipurs) 1,000 mg
Extrakt zo zeleného čaju (95% polyfenolov, 80% katechínov, EGCG a 50%) 333 mg
Gymnema Sylvestre Extrakt 75% (GS4 PLUS) 100 mg
Capsicum ovocného extraktu (Capsimax) 33 mg


Ako doplnok stravy užívajte 2 kapsule 3x denne 30 minút pred jedlom.

232997

Reviews (0)

Related products