OstroVit Coleus Forskohlii 90 tablety
  • OstroVit Coleus Forskohlii 90 tablety

OstroVit Coleus Forskohlii 90 tablety

17,22 €

90 kapsúl, 1 kapsula / deň,
značka: Ostrovit
Vyrobené v EU

Množstvo
Vypredané

Ostrov Coleus forskohlii je doplnok stravy tablety doplniť svoj jedálniček s indickou koreň žihľavy extraktu (Coleus forskohlii). Tento závod možno nájsť v tropických a teplých miernych oblastiach s krajinami juhovýchodnej Ázie. Prvá terapeutická látka sa získa prevažne z koreňov, ktoré sú zhromažďované vo fáze koncentrácie.
90 tabliet v balení
1 tableta = 1 porcia
jeden z najlepších známych adaptogény
Forskolin - Ind žihľava
doplnok OstrovTo je štandardizovaná pre 10% Forskolin. Aktívna zložka je tá, ktorá má vplyv na produkciu adenylyl cyklasy, ktorý je spojený s bunkovými membránami. Materská enzým je ďalšie enzýmy, ktoré stimulujú rast svalovej hmoty pri uložení, ako aj iniciáciu spaľovanie tukov procesov. K dispozícii je tiež uvoľňovanie mastných kyselín z tukových buniek. Z tohto dôvodu sa používa sval tuk na výrobu energie. To umožňuje významné zásob prebytočného tuku pre
výroba energie, ktorá poskytuje pracovné svaly. To je dôležité najmä u obéznych jedincov. Aktívnou zložkou Coleus forskohlii funguje aj Ostrov fungujúce hormóny štítnej žľazy, ktoré ovplyvňujú reguláciu metabolizmu. Hormóny štítnej žľazy sú z veľkej časti zodpovedné za metabolizmus aj psychomotorický výkon tela. Ako funkcia štítnej žľazy účinnejšie, čím viac tuku spálime.
Ostrov Coleus forskohlii je vhodné najmä pre ľudí, ktorí sú fyzicky aktívni, na urýchlenie znižovania nadmerného telesného tuku a zvýšenie svalovej hmoty. Príprava zložka sa tiež vyznačujú priaznivým účinkom na aktivitu dýchacieho systému alebo štítnej žľazy.
Ostrove vlastnosti forskohlii Coleus
zvyšuje rýchlosť metabolizmu
inhibujú syntézu tuku v tzv žltého tuku
stimuluje slinivku brušnú
stimuluje sekréciu hormónov štítnej žľazy
presadzuje lipolýza
adaptogén výkonné

uses jednej časti ( jedna tableta) za deň.
Nutričné hodnoty:

Indian koreň žihľavy extrakt 200 mg
- vrátane Forskolin (10%) 20 mg
233641

Reviews (0)

Related products