Ostrovit OMEGA 3 1000mg 30 kapsule
  • Ostrovit OMEGA 3 1000mg 30 kapsule

Ostrovit OMEGA 3 1000mg 30 kapsule

5,00 €

30 kapsúl, omega 3 1 000 mg, vitamín E 3,3 mg.
Brand: Ostrovit
MADE IN EU

Množstvo
Vypredané

Ostrovit Omega 3 30 Softgel pre najlepší kardiovaskulárny systém.

Ostrovit Omega 3 30 kapsúl Softgels je prírodný doplnok s 1 000 mg najkvalitnejších rybích olejov bohatých na esenciálne mastné kyseliny EPA a DHA a obohatený o vitamín E. Ostrovit Omega 3 ponúka nesmierne výhody pre celkové zdravie zlepšením metabolizmu a svalov, nervové bunky, srdcové a očné funkcie.

Ostrovit Omega 3 zabraňuje ukladaniu tuku na arteriálnych stenách a zaisťuje najlepšiu elasticitu žíl a tepien, čím eliminuje riziká degeneratívnych chorôb, ktoré spôsobujú vysoký krvný tlak, artériosklerózu, srdcový infarkt alebo mozgovú príhodu.

Výskum uskutočnený v štúdii o zdraví dospel k záveru, že pozitívne účinky pravidelného príjmu omega-3 mastných kyselín sú prospešné nielen pre starších ľudí, ale tiež prinášajú veľké výhody pre športovcov a mladé ženy. Chcete vedieť ako a prečo?

- Omega-3 zabraňuje, bohužiaľ, bežnej situácii v športe: tzv. Náhla smrť chránením kardiovaskulárnych funkcií, stabilizácia elektrickej aktivity srdca.

- Omega-3 má vazodilatačný účinok tým, že zvyšuje transport kyslíka a živín, zlepšuje mozgovú aktivitu a chráni neuróny.

- Omega-3 zabraňuje tvorbe tukových plakov v stenách tepien a žíl, zlepšuje ich pružnosť, eliminuje riziko infarktu, vysokého krvného tlaku a mozgovej príhody.

Ostrovit Omega 3 prospieva mozgu vďaka jeho účinkom na tvorbu myelínového obalu, zložky neurónov. Preto stimuluje zlepšenie kognitívneho výkonu, mozgovej aktivity a komunikácie medzi mozgovými bunkami.

Ďalšie výhody Ostrovitu Omega 3:

- Zostatky cholesterolu.

- Znižuje účinky bolesti kĺbov.

- Pomáha predchádzať srdcovým chorobám.

- Vynikajúci antioxidant s faktormi proti starnutiu.

- Zlepšuje kvalitu krvi.

Podávanie: Užívajte jednu kapsulu denne, najlepšie po jednom z hlavných jedál.

Informácie o výžive:

Omega 3: 1 000 mg

Eikosapentaenová kyselina EPA: 180 mg

Kyselina DHA dokosahexaenová: 120 mg

Vitamín E: 3,3 mg (28%)

Zloženie: Rybí olej, kapsuly (želatína, glycerín, čistená voda), Mr-alfa tokoferolacetát, antioxidant (zmes tokoferolu).

Doplňujúce informácie: Doplnky výživy pre športovcov nie sú určené na diagnostikovanie, riešenie alebo prevenciu akéhokoľvek ochorenia alebo anomálie. Športové a potravinové doplnky by nemali nahrádzať pestrú a vyváženú stravu. Vždy, keď je to možné, užívajte doplnky s vyváženou stravou.

233337

Reviews (0)

Related products